Detonic proti hypertenzii: inovácia a prelom v kardiológii

Detonic proti hypertenzii: inovácia a prelom v kardiológii

LIECI HYPERTENZIU a všetky jej príznaky!

 • NAPOMAHA PRI LIEČBE HYPERTENZIÍ
 • CHRÁNI SRDCE A KRVNÉ CIEVY PRED PREŤAŽENÍM
 • REGULUJE TLAK
OBJEDNAŤ

Detonic proti ochoreniam srdca a krvných ciev!

Toto je prvý liek, ktorý pomocou prirodnych komponentov znižuje krvný tlak, Normalizuje krvný tlak!
Odstránenie hypertenzie pomocou Detonic je zamerané na normalizáciu krvného obehu a odstránenie hlavných príčin hypertenzie..

Detonic proti hypertenzii: inovácia a prelom v kardiológii

OBJEDNAŤ

Unikátna technologia Vasodilat

Hypokapnemia je trvalý nedostatok kyslíku krvi “, priama príčina hypertenzie”

 1. Zníženie koncentrácie kyslíka v arteriálnej krvi
 2. Spúšťa sa potrebný ochranný mechanizmus – cieva sa výrazne zužuje
 3. S pomocou technologie VasodilatDetonic Pomáha udržiavať požadovanú koncentráciu kyslíka”, v krvi.
 4. Čím viac kyslíka v krvi tym menší tlak na cievy.

ODSTRAŇUJE 3 VEĽKE DOVODY NEDOSTATOK KYSLIKA

Vysoký tlak – nútená ochranná reakcia organizmu na:

 

STRES
Extrakt z listov aloe. Obsahuje veľké množstvo vitamínov, kyselín, aktívnych mikroelementov. Je veľmi účinná pri liečbe srdcových ochorení. Pomáha odstraniť nervové vyčerpanie, zlepšuje funkciu srdca, zlepšuje prietok krvi, zničí krvné zrazeniny a posilňuje cievy.

 

CIEVNE KŔČE

Hloh extrakt.  Má vazodilatačný účinok, normalizuje hladinu cholesterolu v krvi.
Srdečnik extrakt. Znižuje krvný tlak, pomáha odstraniť nadbytočné tekutiny.
Extrakt z tekvicových semien. Je potrebný na tvorbu červených krviniek a protilátok, na dýchanie buniek a rast.

 

METABOLICKÝ SYNDRÓM
Ryšavec šikmý extrakt. Látka, bez ktorej nervový systém nemôže fungovať správne, má utišujúci účinok. Zlepšuje krvný obeh.

UČINNOSŤ JE KLINICKY DOKAZANA:

 • Normalizuje tlak za 15 minút, reguluje prácu srdca.. v 99% prípadov
 • Zlepšuje pružnosť cievnych v 98% prípadov
 • Znižuje hladinu stresového hormónu a zabraňuje kyslikove hladovanie” v 96% prípadov
 • Účinné pri poruchách spánku a normalizuje cyklus spánku v 91% prípadov

ODPORÚČANÉ KARDIOLÓGMI

Detonic proti hypertenzii: inovácia a prelom v kardiológii

Na základe výsledkov klinických štúdií môžem oficiálne povedať, že Detonic v súčasnej dobe je zďaleka najefektívnejším liekom v boji proti hypertenzii. V 98% prípadov eliminuje samotnú príčinu hypertenzie, a nie len jej príznaky.

Hneď na začiatku liečby krvný tlak sa normalizuje, zabraňuje výskytu bolesti hlavy, arytmie, tachykardie a iných abnormalít v kardiovaskulárnom systéme. Okrem toho, Detonic má silný vazodilatačný účinok a zlepšuje fungovanie obehového systému, imunitného a nervového systému, čo je zárukov normálneho krvného tlaku. Odporučam tento prostriedok pre použitie u pacientov s hypertenziou v ktorejkoľvek fáze.

 • Detonic je úplne bezpečný
 • Nema žiadne vedľajšie účinky
 • Rieši hlavný problém hypertenzie
 • Vhodné pre ľudí v akomkoľvek veku

Detonic už pomohol tisíce pacientov získať zdravie!

Pred 4 rokmi mi bola diagnostikovaná strašná diagnóza – malígna hypertenzia s vaskulárnymi léziami. Môj život bol úplný peklo. Lekári “liečili”ma tabletamy, z ktorých som sa cítila len horšie. Dobre, že dcera sa dopočula o Detonic. Postačili mi len dva týždne liečby, aby som sa úplne zbavil všetkých príznakov. Tlak sa mi prestal prudko zvýšovať a stále sa udržuje v norme. Znovu sa cítim ako zdravý človek!

Daniela Hudačková, Zvolen, 61 rokov

Hypertenziu som dostal keď som mal 53 rokov a pribehalo to veľmi ťažko. Mál som krítu za krízou, tlak dosiahol kolosálne čísla. Nijak som ho nemohol znížiť. Našťastie som mal dobrého kardiologa. Ten mi predpísal brať dva týždne Detonic. Neveril som v nič, čo by pomohlo. Ale už tretí deň príjmu som cítil značnú úľavu

Samuel Vrkrucký, Bratislava, 58 rokov

Od 30 rokov trpím nadváhou, potom zístili ze mám diabetes, neskôr nasledovala hypertenziao všetko som zdedila, tak som sa vzdala bojovať proti svojej choroby. Nebol to život, skôr existencia. Brala som kopec liekov, bola som na nich závislá. Potom kamaratka mi poradila zobrať si kurz Detonic. Odvtedy sa začala nová etapa môjho života! Problémy s tlakom sú preč, teraz som absolútne zdravá. Všetkým, ktorí sa stretnú s takou chorobou, odporúčam tento prostriedok a želám rýchle uzdravenie!

Veronika Kráľová, Košice, 52 rokov

OBJEDNAŤ

Comments: 0
 1. Laura Zbojnická

  Prvýkrát som počula o tomto prostriedku pred tromi mesiacmi a okamžite som si ho objednala. Mala som obrovské problemy s tlakom. A potom po prvom dni liečby krvný tlak ostal v norme. Proste si užívam život.

 2. Anka Kraľová

  Tiež som si to kupovala, pre svoju babičku,ktorá mala vždy takýto problém s krvným tlakom. Ona sama, pravdepodobne, sa nikdy nedostane ku tomu, aby si niečo objednala cez internet. Preto som to urobila ja. Pomohlo nam to na 100%, aj napriek tomu, že problem bol dlhodobý a veľlý. Brala lieky už dlhé roky

 3. Marta

  Objednala som pre moju sestru pred dvoma mesiacmi. Už dlho ju trapil krvný tlak. Keby ste vedeli, ako neskôr mi ďakoval, že som riskla a objednala liek.

 4. Miroslav

  Je to zázrak. Detonic objednal som hneď, ako som o ňom počul. Škoda je, že som nevedel o ňom pred 5 rokmi, mnoho rokov trpel som od bolesti, ale teraz som živý a zdravý! Otvorený pre svet! Veľmi pekne ďakujem.

 5. Štefan

  Neverili by ste, ale aj ja som mala rovnaký problém, večná únava, úplne som stratila chuť do života, už som bola zúfalá, ale Detonic je to zázračný like, odporučam všetkým.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: