Taneral Pro: koniec éry bolesti chrbta!

Taneral Pro: koniec éry bolesti chrbta!

 • zmierniť chronickú bolesť chrbta – okamžite po použití metódy;
 • obnoviť a posilniťparaspinálne svaly o 87 %, aby pracovali ako nové;
 • získať späť 100 % výkonnosť a nebáť sa invalidity;
 • zbavit sa stuhnutia, znecitlivenia a zhrbení chrbta – obnoviť pohodlie a plynulosť pohybov;
 • ochrániť chrbticu pred „opotrebovaním sa“ a zachovať na roky plnú fyzickú zdatnosť;
 • zregenerovať chrbát po poraneniach
 • a získať 3-krát viac energie a znovu si užívať život!

Vedzte, že toto všetko môžete dosiahnuť bez nebezpečných operácií, drahých zákrokov, nekonečného čakania v radoch do špecialistov (ktorí aj tak bezradne lomia rukami…) a bez brania jedovatej chémie (škodlivej pre vašu pečeň, žalúdok a ľadviny)… a vo výsledku ušetriť stovky eur.

OBJEDNAŤ

Získať späť 100 % zdatnú a silnú chrbticu môže teraz každý

Metóda je už k dispozícii v maloobchodnom predaji pod názvom TANERAL PRO. Má formu biomagnetického pásu, ktorý po nasadení okamžite likviduje bolesť, zápal, opuch a stuhnutie chrbtice. Vďaka správnej sile magnetického poľa, pás vyvinutý prof. Markom, má o 600 % silnejšie regeneračné vlastnosti, než akákoľvek doterajšia metóda boja s bolesťou a degeneráciou chrbtice. Jeho používanie je úplne bezpečné pre organizmus, čo dodatočné dokázali výskumy francúzskeho výskumného centra v Toulouse.

Tieto výskumy tiež dokázali, že kúra má viac ako 98% účinnosť. Vďaka nej osoby vo veku 21-93 rokov, za iba 28 dní dosiahli skvelých efektov v boji s bolesťou, odstránením opuchov, stuhnutosťou a pôsobením proti všetkým degeneráciám, zápalom alebo komplikáciám po úrazoch bedrovej chrbtice. Bez ohľadu na vek, príčinu a dĺžku výskytu problémov s chrbtom.

Taneral Pro: koniec éry bolesti chrbta!

OBJEDNAŤ

Potvrdená účinnosť

Tieto osoby zmiernili dokonca najsilnejšiu bolesť chrbtice okamžite po použití biomagnetického pásu prof. Marka Vďaka tomu konečne začali bez prekážok vykonávat všetky činnosti, ktoré doteraz sťažovala bolesť. Ďalšie dni sa testovaní dostali do fázy intenzívnej dekompresie kĺbov chrbtice, vďaka čomu sa zbavili pocitu stuhnutia a mohli sa úplne narovnať. Následne posilnili paraspinálne svaly o 87 % a zlikvidovali opuchy a zápaly.

 

Vo výsledku boli degenerácie chrbtice zlikvidované, a testovaní zbavením sa bolesti získali priemerne 3-krát viac energie. Ale to nie je všetko. Po 28 dňoch kúry účastníci testov jednohlasne priznali, že získali pohybovú zdatnosť z čias mladosti. Dnes môžu chodiť, behať a tancovať bez bolesti tak, ako vo veku 20-25 rokov!

Zdokumentované efekty kúry hovoria samy za seba:

 • 1. týždeň – okamžité zmiernenie bolesti chrbta; obnovené pohodlie pohybu
 • 2. týždeň – intenzívna dekompresia kĺbov chrbtice; ustúpenie tuhnutia, možnosť úplne sa narovnať
 • 3. týždeň – posilnenie paraspinálnych svalov o 87 %; zlikvidovanie opuchov a zápalov
 • 4. týždeň – likvidácia degenerácií chrbtice: obnovenie 100 % pohybovej zdatnosti a zafixovanie efektov kúry

MÁ VIAC AKO 98 % ÚČINNOSŤ

Magnetické impulzy so správnou silou 3000 gaussov, okamžite prenikajú do boľavého miesta a odstraňujú signály bolesti na bunkovej úrovni, aby vám priniesli vytúženú úľavu. Vďaka svojim termostimulačným vlastnostiam povzbudzujú bunkový obeh, ktorý o 300 % zrýchľuje regeneračné procesy. V tom istom momente prírodným spôsobom spúšťajú automatickú obnovu platničiek bedrovej chrbtice. Stačí pravidelne nosiť biomagnetický pás, aby obnova prebiehala 24 hodín denne. Vy robíte to, čo obvykle, a váš chrbát mladne a vracia sa k plnej zdatnosti. Tak, že degenerácia a bolesť miznú nenávratne za 28 dní. Bez žiadnych vedľajších účinkov!

Taneral Pro: koniec éry bolesti chrbta!

Záruka trojitej satisfakcie

 1. Garancia originality – v biomagnetickom páse TANERAL PRO bola uzavretá najsilnejšia sila magnetického poľa obnovujúceho bedrovú chrbticu. Účinnosť kúry potvrdzujú klinické testy. Je to jediná tak inovatívna metóda terapie. Preto máte istotu, že dostanete originálny výrobok, dostupný iba prostredníctvom týchto stránok.
 2. Záruka kvality – s ohľadom na pokročilý proces vytvárania biomagnetického pásu, TANERAL PRO spĺňa najvyššie štandardy kvality. V záujme vášho zdravia a dobrého rozpoloženia bola sila magnetického poľa zvolená tak, aby bola kúra úplne bezpečná. Všetko preto, aby jej efekty 100% splnili vaše očakávania.
 3. Záruka spokojnosti – početné klinické a spotrebiteľské testy potvrdzujú najvyššiu účinnosť TANERAL PRO. Na základe týchto výsledkov si kúra získala uznanie odborníkov z celého sveta, ktorí ju teraz odporúčajú svojim pacientom. Títo sú presvedčení, že sa za 28 dní zbavíte bolesti chrbta, vďaka čomu získate späť fyzickú zdatnosť.

Príspevky

Kvôli bolesti chrbta som sotva chodila. Masti, injekcie ani zákroky neboli účinné. Naopak – vysávali zo mňa peniaze aj energiu. Nevedela som, čo mám robiť. Našťastie som sa dozvedela o tejto kúre. Keď je tento objav nominovaný na toľko cien, tak som neváhala. A správne! Už od prvého použitia som sa cítila lepšie. Po cca mesiaci sa cítim ako nová. Chodím na dlhé prechádzky a obrábam zeleninovú záhradku s mojou vnučkou. Bolesť odišla do zabudnutia. Ďakujem!

Iveta Blahovská, 73 rokov, Košice

Je to až neuveriteľné, že takáto jednoduchá metóda robí také zázraky. Proste hltáte prírodnú kapsulu a po niekoľkých dňoch sa vám zdatnosť vracia. Neskutočné. Použila som to už ja, moje sestry a sesternice. Odporúčam všetkým! Je to skutočne koniec problémov s bedrovou chrbticou.

Klára Šlosárová, 67 rokov, Poprad

Roky ťažkej práce mi zničili chrbticu. Sľuboval som vnúčatám, že si s nimi zahrám futbal, alebo ich vezmem na kolesá, a neskôr kvôli bolesti som všetko odvolal. Deti sú deti – nechápali, len sa urážali. Cítil som sa ako nepotrebná vec. Do momentu, kým mi dcéra darovala ten TANERAL PRO. To bolo niečo! Ihneď som zacítil rozdiel. Uplynul 1 mesiac, od doby čo ho používam, a sa cítim nezničiteľný! Môžem behať a jazdiť na bicykli bez prekážok. Znovu trávim aktívne čas s rodinou ako kedysi.

Tomáš Danko, 67 rokov, Ružomberok

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: